KONST / Litografier / Färglitografi 12422063
nr 1242 2063
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Tre damer. Signerad, daterad 8/25. Motivet: 53x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:45:12
300 kr
350 kr
18 mar